Gelin çiçeğinde 2018 : Bohem tarzı

Gelinliğiniz doğru seçilmiş bir buketle bambaşka bir havaya bürünecek. Bu sezonun moda gelin çiçekleri için yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir gelin adayının en önemli aksesuarı gelin buketidir. Gelinliğiniz ne kadar güzel ve tarzınıza uygun da olsa, şıklığınızın tamamlayıcısı gelin buketiniz olacaktır.

Yapay çiçeklerden gelin buketleri bir döneme damgasını vursa da son yıllarda taze ya da kurutulmuş çiçeklerden tasarlanan gelin buketleri revaçta.

Size uygun gelin buketi için seçenekler…


 

1- Pastel renkler mi seviyorsunuz?

Gelinliğiniz de uygunsa, romantik düğünlerin vazgeçilmezi buketler sizin için en uygunu olacaktır. Aynı zamanda kış düğünleri için de pastel tonlar ideal bir seçim haline geliyor.

 

2- Tercihiniz canlı, hareketli ve ışıltılı bir gelinlik mi?


O zaman çiçekleriniz de en az gelinliğiniz kadar sizi aydınlatmalı. Canlı çiçeklerden oluşturulmuş bir buket, gelinliğinizin tamamlayıcısı olacaktır.

 

3- Renkli ve özgür bir gelin mi olmak istiyorsunuz?

Elbette gelin buketleriniz de kurutulmuş rengarenk çiçeklerden oluşabilir. Üstelik bukette her tonu kullanmanız, kişiliğinizi de yansıtmanızı sağlayacaktır.

 

4- 2018’in Bohem modasını mı tercih ediyorsunuz?

Düğün konseptiniz ve gelinliğinizin yanında, vintage ve gipsy tarzını da harmanlayan, özgürlük ve doğallığın ifadesi gelin buketleri tam size göre. Eski ile yeniyi birleştiren, renk ve tonlarıyla bohem tarzı yansıtan buketler, sizi sıradanlıktan çıkaracak.
Kaynak : Pudra

Bir cevap yazın

WhatsApp chat