Gelin Saçı 2018 Trendleri

Hazırsan, 2018 yılının en popüler gelin saçı modellerine hep beraber yakından bakalım!

Yaz gelinleri buraya! 2018 yılının en popüler gelin saçı stillerini senin için araştırdık. Sen de yıllardır hayalini kurduğun bu özel günde kusursuz görünmek istiyorsan, gelin saçı modellerini iyice araştırıp sana en uygun olan gelin başı saç modelini seçmelisin.

Gelin saç modelleri seçiminde sadece trendlere değil, düğün mekanına ve gelinliğine uygun saç modellerini seçmeni öneriyoruz. Gelin topuzu, örgülü gelin saçı veya at kuyruğu gelin saç modelleri arasında sıkışıp kaldıysan sana en uygun gelin başı modellerini birlikte seçmeye başlayalım.

En popüler gelin saçı modelleri

1. Doğal görünüm:

Sarı Gelin Saçı Doğal Görünüm 2018

2018 saç trendlerinde doğallık ön plana çıkıyor. Sen de düğün gününde dalgalı saç modelin ve zarif saç aksesuarınla harika görünebilirsin. Özellikle saçlarında ombre, balyaj veya röfle gibi renklendirme tekniği varsa, açık gelin saçı modelleri senin için doğru bir tercih olacaktır.

Sarı Salaş 2018 Gelin Saçı Modeli

Fotoğraflarda saçlarının canlı ve parlak görünmesini istiyorsan, düğün gününden minimum 1 ay önce saç bakımına başlamalısın.
 

2. Salaş modeller:

Kahverengi gelin saçı salaş uzun ve çiçekli

Salaş gelin başı modelleri 2018 yılında oldukça dikkat çekiyor. Gelin adayları sıkı topuz modelleri yerine artık daha doğal görünen saç modellerine öncelik veriyor. Sen de doğal ve dağınık duran saç stilleri sayesinde saçlarını daha hacimli ve gür gösterebilirsin.

 

Kahverengi gelin saçı salık uzun taçlı

Taşlı veya çiçekli saç aksesuarları sayesinde düğün gününde bütün misafirlerin bakışlarını saçlarında toplayabilirsin.

 

 

3. Örgü modası:

Sarı Gelin Saçı Örgülü ve çiçekli 2018 Model

Örgü modası gelin saçı modellerine de sıçradı. Sen de bizim gibi örgüsüz yaşayamıyorsan, gelin başı stilinde farklı örgülerden ilham alabilirsin. Kılçık saç örgüsü, düğününde sana modern bir dokunuş katacaktır. Gelin saçı örgü modellerine baktığında bir türlü karar veremiyorsan mutlaka gelin saçı provasına gitmeni öneririz. Böylece sana en uygun örgüyü ortada keşfedeceksin.

Kahverengi doğal Örgü Gelin Saçı Modeli 2018

Kır düğünü yapmayı planlıyorsan mutlaka örgülü gelin saç modeline bir şans vermelisin.

 

4. Ensede topuz:

Zarif saç modellerinden uzaklaşmak istemiyorsan ensede topuz modelini düşünebilirsin. Gelin topuzu modelleri genellikle klasik ve elegan dokunuşlardan oluşuyor. Saç rengine kontrast saç aksesuarı seçerek harika görünebilirsin.

Kahverengi Ensede topuz ve taç ile süslenmiş gelin saçı modeli

Düğün gününde saç renginin canlı ve parlak görünmesini istiyorsan düğününden önce mutlaka saç maskesi yapmalısın. Saç rengini koruyan ve daha parlak görünmesine yardımcı olan saç maskeleri sayesinde saçların düğününün yıldızı olacaktır.
 

5. Klasik ve Modern:

2018 Gelin Saçı Klasik Model

Otel düğünü yapmayı planlıyorsan klasik ve modern stilin birleştiği düğün saç modellerine bakmalısın. Örgülü topuz modelleri otel düğünü yapacak olanlar için harika bir seçim olacaktır. Saçlarının daha doğal ve genç görünmesini istiyorsan topuzunun içinden ince saç tutamları çıkarmanı öneriyoruz.

Kahverengi Gelin Saçı Klasik Model 2018

Düğünün boyunca saç spreyini yanında taşıyarak olası bir saç kazasını önleyebilirsin, bizden söylemesi.

 

 

6. At kuyruklu gelin saçı modelleri

2018 at kuyruklu gelin saçı modeli

Gelin saçında zarif saç modellerinden vazgeçemiyorsan at kuyruğu stilini düşünmelisin. Günlük hayatında severek kullandığın at kuyruğu modelini düğün saçına dönüştürmek için dalgalı at kuyruğu saç modellerini inceleyebilirsin. Sade düğünlerde veya nikah törenlerinde at kuyruğu modelleri göz alıcı görünüyor.

Sarı Saç At Kuyruklu ve çiçek motifli Gelin Saçı Modeli 2018

At kuyruğu gelin saçı modeli en çok sırtı açık gelinliklere yakışıyor. Böylece hem sırt dekolten hem de hacimli at kuyruğun kusursuz görünecek. Gece boyu saçlarının bozulmaması için at kuyruğuna saç spreyi sıkmayı unutmamalısın.

At kuyruğu saç modelinde önden kalın tutamlar bırakarak saç stilini hareketlendirmelisin.

7. Çiçekli gelin saçı modeli

Sarı Gelin Saçı Modeli Çiçekli 2018

Kır düğünü veya kumsal düğünü yapacak olanlar çiçekli saç modellerine mutlaka göz atmalılar. Düğünün konsepti ne olursa olsun çiçekli gelin saçı gelinlere masum ve doğal bir hava katıyor. Özellikle yaz veya bahar düğünlerinde saçlarına yerleştireceğin beyaz çiçekler düğününe daha zarif bir hava katacak.

Kahverengi Çiçekli Gelin Saçı Modeli Salaş2018

Plaj düğünü düşünüyorsan saçlarına renkli çiçekler takabilirsin. Böylece yaz mevsiminin renkliliğini saçlarına yansıtabilirsin. Çiçekli saç modellerinde dilersen iri çiçeklerle konukların dikkatini saçlarında toplayabilir veya küçük çiçeklerle masum bir hava yakalayabilirsin. Duvağının etrafına takacağın papatyalar düğününe eğlenceli bir görünüm katacak.

 

8. Kısa gelin saçı modelleri

Kısa gelin saçı çiçekli

Düğünün yaklaşırken saçların kısa diye üzülmemelisin. Kısa saçlılar da istedikleri gelin saçına kolayca ulaşabilirler. Düğün saç modellerinde en pratik ve kullanışlı olanları genellikle kısa saçlar oluyor.

Kısa Sarı Saç Örgülü gelin saçı modeli

Bob kesimindeki saçlarını saç köpüğüyle hacimlendirdikten sonra çiçekli saç aksesuarları ile zenginleştirebilirsin.

Siyah Kısa Saç 2018 gelin saçı modeli

Eğer pixie kesim saçların varsa çiçekli taç veya metalik saç aksesuarlarını kullanmanı öneriyoruz. Kısa saçlılara düğün saç modellerinde saç aksesuarlarında çok yakışıyor. Duvak seçimine gelince, kısa saçlılara orta boy duvakları öneriyoruz.

9. Uzun gelin saçı modelleri

Sarı Uzun ve Çiçekli gelin saçı modeli 2018

Düğün gününde saçlarının hacmini ortaya çıkarmak ve uzun saçlarınla herkesi büyülemek istiyorsan yarı toplu saç modellerini tercih etmelisin. Uzun saçlılara çok yakışan bu saç modeli her düğün konseptine gidiyor. Saçlarının aralarına takacağın ince saç aksesuarı uzun saçlarının arasında sade bir dokunuş olacak.

2018 Kahverengi Uzun Özel aksesuarlarla süslenmiş Gelin Saçı Modeli

Düğün gününde uzun saçlarını farklı saç modellerinde kullanmak istersen günün ilk yarısında saçlarını açabilir, geri kalanında da pratik topuz modellerini düşünebilirsin. Gecenin ilerleyen saatlerinde uzun saçlarla dans etmek zor olacağı için saçlarını topuz yapacak bir arkadaşını veya kuaförünü yanından ayırmamalısın.Kaynak : Gelin Saçları

Bir cevap yazın

WhatsApp chat